BERKLEY X9 BRAID TRESSE (low-vis green) 150mt

BERKLEY X9 BRAID TRESSE (low-vis green) 150mt

BERKLEY X9 BRAAD TRESSE 150mt low-vis green

Viac detailov


26,00 € s DPH


Svetový výrobca rybárskeho náčinia, americká značka Berkley, opäť posúva ponuku rybárskych šnúr na vyššiu úroveň.

Nová šnúra Berkley X9 Braid je vyrobená technológiou splietania deviatich vlákien. Táto šnúra obsahuje oproti klasickým 8 vláknovým šnúram jedno vlákno naviac, vďaka čomu má odolnejšiu konštrukciu, hladší povrch, väčšiu odolnosť voči opotrebovaniu a vyššiu pevnosť uzlov. Berkley X9 je vyrobená z deviatich 100% PE vlákien, kde osem vlákien je opletených okolo jedného centrálneho vlákna. Pridanie deviateho stredového vlákna, ktoré v konštrukcii šnúry pôsobí ako jej kostra, robí túto šnúru nielen silnejšou a odolnejšou, ale aj uľahčuje lov, pretože šnúra nemá takú tendenciu zamotávať sa. Spevnená konštrukcia šnúry, okrúhly priemer a extra hladký povrch šnúry znižujú trenie o očká prúta pri nahadzovaní, čím sa výrazne predlžuje dĺžka nahodení. Šnúra je vďaka hladkému povrchu a nízkemu treniu pri love tichá, nevydáva žiaden zvuk pri prechode očkami. Taktiež veľmi dobre preniká vodným stĺpcom, čo zlepšuje citlivosť a indikáciu záberov

Berkley X9™ Braid je tradičná rybárska šnúra vyrobená ze 100% PE vláken. Hitom posledných rokov sú osem vláknové šnúry, Berkley® X9 prináša ďalší stupeň pridaním deviateho vlákna. Tým je šnúra X9 ešte pevnejšia, spoľahlivejšia a odolnejšia a radí sa v segmente šnúr medzi tie najkvalitnejšie.

Je vyrobená tak, aby bola maximálne hladká, aby sa s ňou dobre nahadzovalo a aby bola aj pri malom priemere čo najpevnejšia.

Dostupná je vo farbe (Low Vis Green – nenápadná zelená), v priemeroch od 0,10mm – 0,25mm.

Farba: Low Vis Green

Návin: 150 m

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Košík  

(prázdny)

Výrobcovia