KORDA GOO POWER SMOKE 115ml

KORDA GOO POWER SMOKE 115ml

KORDA GOO POWER SMOKE

Viac detailov


15,90 € s DPH


Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, ktorý vychádza z nástrahy, ktorá bola potrená s Korda Goo, musíte vidieť, aby ste uverili a práve kvôli tomu je Korda Goo tak revolučný. 

Táto tajomná kvapalina obsahuje vybrané vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, ktoré podporujú u kaprov vysokú žravosť a dokážu ich dostať k nástrahe, aj keď sú niekde v stĺpci.

Goo bolo vyvinuté v Južnej Afrike chlapíkom menom Loutjie Louwies. Tam bolo aj testované dlhé roky s veľkým úspechom. Dokonca porazili angličanov na ich vlastnom dvorku pri rybárčení na Linear Fisheries, práve vďaka Goo.

Vďaka veľkému úspechu bol Goo predstavený aj v Anglicku pod hlavičkou Kiana Carp.

Korda tento produkt iba distribuuje, nevyrába ho.

Goo je k dispozícii v šiestich verziách a dvoch rôznych prevedeniach. Fľašky s označením Power Smoke sú viac koncentrované ako chuťovo tak aj farbou a sú určené hlavne na zvýraznenie kŕmenia, už po pár nahodeniach raketou alebo PVA vznikne masívny mrak šíriaci potravinový signál.

Fľašky s označením Bait Smoke sú trochu slabšie vizuálne ale stále tak isto efektívne. Ich vôňa je jednoducho prirodzená a dávkovanie sa nedá prehnať. Pričom Vám fľaška vydrží veľmi dlho. 

Stačí pustiť uzdu fantázii a predstaviť si všetky možné situácie, kedy sa dá Goo použiť. Okrem zvýraznení nástrah s nimi môžete nechať nasiaknuť pelety, rozmiešať ich vo vode, ktorú použijete na rozmiešanie krmiva, môžete s nimi potrieť vaše PVA pančuchy atd atd...

Nové produkty

Momentálne tu nie sú žiadne nové produkty

Košík  

(prázdny)

Výrobcovia